Голова районної ради Володимир Балицький провів прийом громадян у Кровненській територіальній громаді

    30 жовтня 2014 року в селах Кровне та Руднівка Сумського району  відбувся  виїзний прийом громадян  головою  Сумської районної ради  Володимиром Балицьким.

    До голови районної ради звернулося 20  мешканців Кровненської територіальної громади.Серед них прийшов з надією на вирішення  своїх питань і   інвалід І групи Великої Вітчизняної війни - Іван Саєнко. 

    Питання, які піднімали відвідувачі перед Володимиром Балицьким стосувалися ремонту доріг, газифікації вулиці Шляхівської  села Кровне, постачання скрапленого газу пільговій категорії населення, санітарної вирубки  лісосмуг, пільг передбачених чинним законодавством України  для  дитини-інваліда, виплати коштів за оренду земельних ділянок, про укріплення дамби ставка с.Руднівка та можливої загрози  руйнації наземного газопроводу, щодо повернення ставків села Руднівка у власність  Кровненської  територіальної громади, про порядок оформлення спадщини після померлого та інші.

    Також  Володимир Балицький обговорив з сільським головою Юрієм Харченко ряд соціально – економічних і комунальних питань,  ознайомився з роботою  та  станом підготовки до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років  Кровненського  дошкільного  навчального закладу  ( ясла-садок) «Пролісок», Кровненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Кровненського та Руднівського фельдшерсько-акушерських пунктів, Кровненського  сільського будинку культури та Руднівської сільської бібліотеки.

    Відвідав торгівельні заклади, які знаходяться на території сільської ради, де  ознайомився з їх роботою та забезпеченістю товарами першої необхідності для потреб населення.

    Під час відвідування Кровненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  обговорив з її директором  Ольгою Простатіною  стан підготовки  закладу до осінньо-зимового періоду та матеріального забезпечення.

    Загалом  установа повністю підготовлена до зимівлі, але незважаючи на це залишаються проблемними питаннями  - ремонт  спортивного залу та  заміна вікон на енергозберігаючі.

    Відмітив позитивну роботу Кровненського сільського голови Юрія Харченка  у співпраці та матеріальному забезпеченні  установ соціальної інфраструктури. Запропонував не  зупинятися на досягнутому, а  вирішувати ряд інших нагальних потреб.

    Також відмітив позитивну роботу завідуючих Кровненського та Руднівського фельдшерсько-акушерських пунктів Світлани Андріяш та Лілли Солонської за якісне медичне обслуговування жителів  територіальної громади.

    З усіх порушених  звернень Володимир Петрович  надав відвідувачам вичерпні відповіді та роз'яснення, з окремих питань будуть підготовлені відповідні доручення та звернення. Жодне звернення відвідувачів не залишиться поза увагою голови районної ради.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Голова районної ради Володимир Балицький провів прийом громадян у Кровненській територіальній громаді