Кубок району з футболу у «СК В. Вільми» !!!

Склад «СК В. Вільми»:Артем Коренев, Максим Матвієнко, Станіслав Піскун, Антон Ткаченко, Дмитро Резников, Ігор Шевкунов, Олександр Жориков (к), Костянтин Брегадзе, Денис Довгополов, Руслан Драновський, Сергій Шугаєв, Дмитро Іванов, Ігор Пугач, Ігор Докашенко, Андрій Ніколаївець, Богдан Журавльов, Іван Крючковенко, Віталій Морквін.

Тренер Олександр Михайлюк та президент команди Олексій Крючковенко.

     7 вересня 2014 року відбулася знана подія для всього Сумського району. На стадіоні «Ювілейний», що в м. Суми, в присутності більше 1000 глядачів, відбувся фінальний матч Кубку Сумського району з футболу. Зустрілися команди «СК В. Вільми» та «Метеор» с. Кіндратівка. Гра розпочалася на зустрічних курсах. Гольові моменти виникали то біля воріт як однієї, так і другої команди, але воротарі команд Артем Коренев та Богдан Горох діяли вправно. Перший тайм закінчився нульовою нічиєю. Після перерви на 47 хвилині вигідний момент змарнував гравець команди «Метеор» Сергій Жиловець. Та як бува у футболі: не забив ти – заб’ють тобі. На 69 хвилині після проходу по правому флангу Ігоря Шевкунова м’яча у ворота «Метеора» забив Станислав Піскун. Гра почалася нервова, з великою кількістю гольових моментів: могли у складі «Метеора» відзначитися Агил Велієв, який влучив у поперечку, та Олександр Кругляк.

    Розв’язка настала на 89 хвилині, коли у контратаці м’яча забив Руслан Драновський. 2:0 – це перемога. Гравці «Метеора» побігли відіграватися і на 90+2 хвилині пропустили 3-й гол від Богдана Журавльова.

    Після фінального свистка арбітра Руслана Кисельова не було меж радості у гравців «СК В. Вільми». Тренера команди Олександра Михайлюка гойдали та підкидували декілька хвилин. Радості не приховували сільський голова с. Великих Вільмів Олена Слинько та один зі спонсорів і президент команди Олексій Крючковенко.

    Після цього відбулася офіційна церемонія нагородження переможця та фіналіста Кубку Сумського району 2014 року з футболу. Зі словами подяки до футболістів та вболівальників звернулися голова РДА Віктор Гримайло та голова Сумської районної ради Володимир Балицький.

Склад «Метеора»:Богдан Горох, Денис Острога (к), Ярослав Шабаль, Олександр Кругляк, Сергій Хряпін, Роман Свистун, Агил Велієв, Олексій Шапоренко, Максим Чорноволенко, Вадим Поволоцький, Дмитро Ігумнов, Вадим Войтенко, Дмитро Зінченко, Сергій Жиловець, Руслан Ілляшевич, Євген Ромась.

Тренер Володимир Барліт, президент команди Сергій Кириченко.

    Нагородження проводили В.І. Гримайло, В.П. Балицький, а також головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту РДА І. Кириченко та в.о. голови Федерації футболу району О. Паращенко. Були визнані і кращі гравці фінального матчу.  У складі переможців «СК В. Вільми» визнали Руслана Драновського, у складі «Метеора» - Олексія Шапаренка, яких нагородили пам’ятними призами та грамотами.

    Команди отримали дипломи та медалі переможця та фіналіста Кубку, а команда-переможець – Кубок.

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Кубок району з футболу у «СК В. Вільми» !!!