Депутат Сумської районної ради Віталій Кривошей поповнив лави добровольців АТО

     Серед мобілізованих сумських військових і наш земляк, депутат районної ради Віталій Михайлович Кривошей. Учасник бойових дій в Афганістані, майор відбув у 79-у аеромобільну бригаду, що нині доукомплектовується. Досвід нашого земляка допоможе молодим воїнам у виконанні священного обов’язку - захисті незалежної, суверенної, єдиної України.

     На сумському залізничному вокзалі В.М.Кривошея проводжали родина, депутати Сумської районної ради В.П.Балицький, М.П.Соловей.

 

 

МІНІСТЕРСТВО   ОБОРОНИ   УКРАЇНИ

Н А К А З

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА СУМСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО МІСЬКОГО   ВІЙСЬКОВОГО   КОМІСАРІАТУ

­19.08.2014                                                                                  м. Суми                                                                                                                 № 35

Про призов громадян України на строкову військову  службу

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 14 жовтня 2013 року № 562/2013 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році» (зі змінами, внесеними Указом Президента України № 447/2014 від 01.05.2014) у жовтні - листопаді 2014 року буде проводитись призов громадян  на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Сумського об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни України чоловічої статі 1996 року народження, яким в період чергового призову виповнилось 18 років, а також громадяни 1989-1995 років народження, які раніше не призивались на строкову військову службу з різних причин і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3. Призовники, яким надійшла повістка військового комісаріату, зобов’язані прибути у зазначений  час з документами, які вказані в особистих повістках, на призовну дільницю за адресою: м.Суми, вул. Г.Кондратьєва, 157.

Громадяни призовного віку, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Сумський об’єднаний міський військовий комісаріат до 10 жовтня 2014 року, маючи при собі приписне посвідчення та документи, які засвідчують особу.

Призовники, які змінили місце проживання, в семиденний термін повинні прибути до військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території  м.Суми та Сумського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності на вимогу військового комісаріату зобов’язані забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку на призовну дільницю.

6. Призовники, які ухиляються від призову і не прибувають без поважних причин за викликом до військового комісаріату на призовну комісію, несуть відповідальність згідно з чинним  законодавством.

7. Наказ оголосити у засобах масової інформації м. Суми та Сумського району.

Військовий комісар Сумського об’єднаного міського  військового комісаріату підполковник

 Ю.В.ПОЛОУС

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Депутат Сумської районної ради Віталій Кривошей поповнив лави добровольців АТО