Ми – українці!

    Алла Александрова, депутат Верхньосироватської сільської ради, на прийомі у голови районної ради Володимира Балицького сказала:

- Прочитала в газеті звернення районної влади про те, що наша армія  потребує підтримки і допомоги за такої складної ситуації, що склалася в країні. Як не підтримати наших військовослужбовців? Вони не жаліють здоров’я і найдорожчого - життя заради єдиної України. Як патріотка, я не могла залишитися осторонь цієї вкрай необхідної акції. Насамперед звернулася до колег – депутатів сільської ради, старших вулиць і зрозуміло - до керівників підприємств, що працюють у нас на території. Не залишилися осторонь цієї богоугодної справи і наші приватні підприємці.

    Відзначу, що за такого складного часу, буремних подій на південному сході нашої країни, багато моїх земляків переглянули свої позиції і погляди на життя. Ніхто не залишився осторонь, бо спільна біда стривожила  серце кожного, хто небайдужий до долі України. Я вдячна своїм землякам – жителям Верхньої Сироватки, Залізняка, Новоселиці, які  внесли вклад у загальнонародну справу підтримки наших військовослужбовців. Різні за статусом і статками, але усі вони взяли посильну участь і допомогли, щоб наші земляки повернулися живими і здоровими. Зібрали кошти у сумі 39134 гривні. Ми придбали дев’ять бронежилетів (4 класу захисту) і відправили як іменні кожному односельцю-військовослужбовцю, які знаходяться на території Луганської області.Як депутат, я особливо вдячна від нашої територіальної громади – Михайлу Ткаченку - АК «Маяк», а також ініціативній групі сільчан, які пройшли з двору в двір, збираючи кошти. Дружна верхньосироватська громада  ще раз довела: ми -Українці.