Відбувся семінар для голів сільських, селищних рад Сумського району

     9 липня у конференц-залі Сумської районної ради за головування очільника Сумської районної ради Володимира Балицького та голови Сумської районної державної адміністрації Віктора Гримала відбувся інформаційний семінар для голів сільських, селищних рад. Тема семінару: «Про взаємодію виконавчих комітетів сільських, селищних рад та підприємств енергетики і транспорту району по підготовці до осінньо-зимового періоду 2014-2015 рр., раціональному використанню обмежених фінансових ресурсів» стала не тільки цікавою для учасників, але й актуальною та дещо проблематичною.

     Володимир Балицький, відкриваючи семінар, зазначивосновні проблеми та ризики в сфері енергетики, транспорту району та завдання щодо забезпечення організованого проходження осінньо-зимового періоду 2014-2015 рр.

     Про ситуацію та перспективи газопостачання об’єктів соціальної сфери і населення району в умовах суворого режиму економії енергетичних ресурсів проінформував присутніх Валерій Малафєєв – заступник начальника Сумського управління по експлуатації газового господарства. Основні проблеми в роботі об’єктів теплопостачання соціальної сфери району та шляхи їх вирішення висвітлив Сергій Лисенко – начальний ТОВ «Райтепломережа»,наголосив на  відсутністі вузлів обліку у школах таких населених пунктів, як: Степанівка, Писарівка, Хотінь, Олексіївка, Бездрик. Про спільну роботу виконкомів сільських, селищних рад та Сумський район електричних мереж по забезпеченню надійного функціонування електричних мереж та систем зовнішнього освітлення населених пунктів розповів Віталій Горбуль – директор філії «Сумський РЕМ».

     Взяли участь у семінарі: Володимир Дудченко – заступник начальника управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації, який інформував присутніх про умови проведення конкурсу на пасажироперевезення, про основні законодавчі вимоги щодо пасажироперевезень та встановлення й регулювання цін по маршрутам руху. Володимир Рідченко – начальник управління «Райавтодор» висвітлив основні підходи до вирішення питань ремонту комунальних та під’їзних шляхів, зазначив, що в умовах обмеженості бюджетних коштів вже відремонтовані дороги по таким насаленим пунктам, як: В.Вільми, Печище. Ведуться ремонтні роботи по с.Бездрик та по маршруту Суми-Миропілля, який проходить через с. В.Чернеччина. Сергій Скляров – начальник Сумського районного відділення «Енергозбут» ВАТ Сумиобленерго у своєму виступі, зважаючи на ситуацію в країні, поставив акцент на пропозицію заміни газового опалення на електричне. Катерина Самсонова– начальник відділу житлово- комунального господарства Сумської районної державної адміністрації розповіла присутнім про процедуру узгодження маршруту руху транспорту, про проблеми пасажироперевезень у Сумському районі та основні шляхи їх вирішення. Тетяна Чала – начальник управління Держказначейства у Сумському районі інформувала про ліміти використання бюджетних коштів та виділення коштів на першочергові потреби.

     Семінар пройшов у робочій, жвавій атмосфері: дискутували, вносили пропозиції щодо вирішення проблем, ділилися досвідом. Голова асоціації сільських, селищних рад Сумського району, голова Кровненської сільської ради Юрій Харченко підіймав найактуальніші питання для сьогодення району: заміна газових лічильників, стан доріг, підготовка об’єктів інфраструктури до осінньо-зимового періоду. Голова Яструбинської сільської ради Олена Темченко підняла питання бездіяльності підприємства «Сумиагролісгосп» та обслуговування водонапірної башні й вуличного освітлення  в с. Яструбине.

     Очільники сільських та селищних рад залишилися задоволеними від формату проведення семінару: «питання-відповідь» та від того, що змогли зібратися усією громадою Сумського району для обговорення й вирішення нагальних проблем.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Відбувся семінар для голів сільських, селищних рад Сумського району