Сумський та Глухівський райони обмінялися досвідом

    На базі Садівської сільської ради 17 червня відбулося засідання круглого столу із обміну досвідом між Садівською сільською радою Сумського району та сільськими радами Глухівського району з питань надання послуг по водопостачанню, водовідведенню та вивезенню твердих побутових відходів. На засіданні були присутні голова Сумської районної ради Володимир Балицький, голова Сумської районної державної адміністрації Віктор Гримайло, голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко, перший заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий та 11 сільських, селищних голів Глухівського району.

    Голова Сумської районної ради Володимир Балицький ознайомив присутніх з порядком надання послуг з водопостачання на території Сумського району. Досвідом поділились Садівський сільський голова Надія Масалітіната ФОП «Шкарупа», який надає відповідні послуги на території Садівської сільської ради.

    В ході роботи «круглого столу» учасники обговорили основні питання з надання послуг населенню та установам на території районів

    По закінченні засідання очільниця Садівської сільської ради презентувала гостям Сумську районну газету «Вперед» та пакет документів із порядку проведення конкурсу на визначення надавача послуг з водовідведення, водопостачання та вивезення твердих побутових відходів.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Сумський та Глухівський райони обмінялися досвідом