Голова районної ради Володимир Балицький підписав розпорядження про скликання тридцять п'ятої сесії районної ради шостого скликання.

    Пленарне засідання відбудеться 27 червня 2014 року о 10-00 годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської районної ради.

    На розгляд  депутатів районної ради вносяться питання:

            1) Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Сумського району за І квартал 2014 року.

            2) Про внесення змін до рішення Сумської районної ради від 28.01.2014 «Про районний бюджет Сумського району на 2014 рік».

            3) Про стан регулювання в районі земельних відносин в частині використання земель сільськогосподарського призначення державної власності та земельних паїв.

            4) Інші питання.        

    З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань провести засідання постійних комісій:

         24 червня 2014 року о 10-00 – засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, депутатської етики та регламенту;

         24 червня 2014 року о 10-00 – засідання постійної комісій районної ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища;

         25 червня 2014 року о 10-00 –засідання постійної комісії районної ради з питань соціального та економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів і управління комунальною власністю;

         25 червня 2014 року о 14-00 - засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-культурного розвитку, соціального захисту населення, сім’ї та молоді.            

         27 червня 2014 року о 9-00 – засідання президії районної ради.

    На сесію запросити: депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, членів колегії, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, сільських та селищних голів, керівників  сільськогосподарських та промислових підприємств, районних установ та організацій, в.о. редактора районної газети «Вперед».

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Голова районної ради Володимир Балицький підписав розпорядження про скликання тридцять п'ятої сесії районної ради шостого скликання.