Тетяна Хажанець, Токарівський сільський голова: «Я працювала заради тисячі дев’ятсот вісімдесяти восьми жителів».

   

- Я складаю повноваження сільського голови, але щаслива, що працювала на цій посаді за ради інтересів земляків. Вирішенню соціально-економічних питань територіальної громади сприяла тісна співпраця з органами влади, керівниками установ і організацій...

    Як сільський очільник працювала з громадою, тобто разом з фахівцями  місцевого самоврядування, депутатським корпусом. Планували роботу відповідно до потреб мешканців села. Звісно, кошти визначають хід робіт…Тож вирішальний фактор для подальших дій - наповнення місцевої скарбнички.  

    ЗАТ «Прогрес-Технологія» щороку сплачує майже 100 тисяч гривень, близько 30 тисяч маємо від ТОВ «МЕТЕКО» та ФГ «Мрія-СК». Керівник останнього С.М.Карпенко постійно вкладає кошти у розвиток інфраструктури, вирішення різних питань життєзабезпечення токарівської територіальної громади. Бюджетні кошти спрямовували на створення умов належного функціонування закладів освіти, культури та надання населенню якісних послуг.

    Найбільше хвилює токарян, зокрема,  нагальна необхідність покращення транспортного сполучення  Суми – Токарі, ремонт дорожнього покриття, відновлення вуличного освітлення тощо. Сподіваюся, що команда місцевого самоврядування успішно працюватиме, аби з цим справитися.

    Голова районної ради В.П.Балицький, заступник голови М.П.Соловей та голова РДА В.І.Гримайло подякували Тетяні Миколаївні за успішну роботу на посаді сільського голови, а колеги по самоврядуванню – за досвід та вміння ним поділитися.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Тетяна Хажанець, Токарівський сільський голова: «Я працювала заради тисячі дев’ятсот вісімдесяти восьми жителів».