Жителі району активно відгукнулися на акцію « Підтримай Українську армію».

          21 березня 2014 року  у Великій залі Сумської районної ради проведено нараду за участю голови Сумської районної  ради  Володимира Балицького, виконувача обов’язків голови Сумської районної державної адміністрації Наталії Нітченко, військового комісара Юрія Полоуса, сільських та селищних голів, керівників сільськогосподарських підприємств, керівників установ та організацій району.

          У вступному слові голова районної ради Володимир Балицький наголосив, що країна в небезпеці і сьогодні як ніколи необхідно об’єднати зусилля влади і громадськості на мобілізацію сил для захисту батьківщини. Необхідно не допустити паніки і зневіри серед наших громадян до влади, підняти дух патріотизму і впевненості , що держава зможе їх захистити. Потрібно також підтримати морально і матеріально військових прикордонного загону поста «Юнаківка».

         До сільських та селищних голів були доведені заходи по частковій мобілізації.

         Було прийнято звернення до жителів Сумського району щодо суспільно – політичної ситуації в країні.

         Жителі району активно  відгукнулися на  акцію « Підтримай Українську армію». Станом на 26.03.2014 року населенням  району зібрано понад 35 тис. грн благодійних внесків. З поміж усіх територіальних громад району зібрано благодійної допомоги Кровненською громадою 14 тис. грн, Юнаківською – 10,5 тис. грн., Яструбинською – 5,5 тис. грн.. На даний час збір коштів продовжується.

         Асоціація сільгоспвиробників Сумського району перерахувала благодійних внесків на потреби армії більше 100 тис. грн..

         Голова районної ради особливо вдячний керівнику асоціації сільгоспвиробників району Сергію Карпенку за величезний внесок в організацію роботи по збору коштів та продовольства для наших військових.

        Прикордонники поста «Юнаківка» надзвичайно вдячні кожному жителю району, хто відгукнувся і підтримав їх в цей складний час.

 

Звернення голови Сумської районної ради, виконуючого обов’язки голови Сумської районної державної адміністрації, асоціації голів сільських, селищних рад та асоціації агропромислових формувань Сумського району.

 

Дорогі земляки!

         Сьогодні в Україні склалася вкрай напружена суспільно-політична ситуація, ускладнена рішенням Ради Федерації Росії надати згоду на використання Збройних Сил Російської Федерації на території незалежної Української Держави. Ми не визнаємо результати,так званого,референдуму в Криму. Засуджуємо агресивні дії Російської Федерації, які призводять до ескалації військового насилля, посягання на державний суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, підриву добросусідських, братерських відносин між двома слов’янськими народами, корені родоводу яких сягають древньої Київської Русі.

        Ми вважаємо, що Російська Федерація, яка є одним із підписантів Будапештського Меморандуму, грубо порушила міжнародне право, згідно з яким Україні, після її добровільної відмови від ядерного потенціалу, були гарантовані недоторканість та цілісність території.

       Ми закликаємо російський народ: не йдіть на своїх братів і сусідів зі зброєю в руках! Наше спільне коріння та історія, взаємне бажання жити в мирі і дружбі – це те надбання, яке в нас ніхто і ніколи не повинен відібрати.

       Маємо запевнити всіх жителів району, що всі права та свободи громадян Російської Федерації, а також етнічних росіян на нашій території, беззаперечно будуть дотримані місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в повному обсязі. Жодної загрози життю та здоров'ю росіян та інших національних меншин на території району, у зв'язку з їх національною чи релігійною належністю, не існує. Ми робитимемо все можливе, щоб дружні, добросусідські стосунки з російським народом були визначальними у наших відносинах.

       Ми звертаємося до всіх жителів Сумського району у цей складний період з проханням зберігати витримку, спокій і здоровий глузд.

       Вважаємо, що тільки шляхом переговорів, умінням почути один одного можливо досягти головної мети українського народу – жити в мирі, жити в країні, де поважають права і свободи кожної людини, незалежно від її національності, мови і віросповідання.

      Сподіваючись на свої сили, ми впевнені, що українці не самі - з нами вся світова спільнота.

      За дорученням зборів

 

Голова Сумської районної ради

__________________

В.П.Балицький

В.О. голови Сумської районної державної адміністрації

__________________

Н.І.Нітченко

Голова асоціації голів сільських, селищних рад Сумського району

__________________

 Т.О.Коваленко

Голова асоціації агропромислових формувань Сумського району

________________

 С.М Карпенко

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Жителі району активно відгукнулися на акцію « Підтримай Українську армію».