СУМСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

  05.10.2012                                             м.Суми                       № 70

 

Про нагородження   Грамотами 

Сумської районної ради

 

            Відповідно  до ст. 55 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», рішення двадцять восьмої сесії  районної ради п'ятого скликання  від 26.02.2010 року « Про систему нагород та відзнак Сумської районної ради», рішення восьмої сесії  районної ради шостого  скликання  від 30.09.2012 року « Про   програму проведення заходів щодо  представництва керівництва та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного, обласного, районного і місцевого значення на 2011-2012роки»»    та листа  Степанівської селищної ради  від 03.10.2012 року, ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

         1.НАГОРОДИТИ  Грамотою Сумської  районної  ради   ДЯДЕНКО Наталію Іванівну-  вчителя початкових класів  Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 - за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня 100 річчя школи.

         2.НАГОРОДИТИ  Грамотою Сумської  районної  ради  НЕСТЕРЕНКО Надію Миколаївну  - вчителя англійської мови  Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 - за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 100 річчя школи.

         3.Начальнику відділу з питань організаційного, юридичного та кадрового забезпечення діяльності  районної ради Дробязко О.В.  довести дане розпорядження до  відома причетної особи.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження  залишаю за собою.

 

Голова                                                                            І.В.Бояринова

Ви тут: Головна сторінка ДОКУМЕНТИ Розпорядження голови з нагородження Про нагородження Грамотами Сумської районної ради 05.10.