СУМСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

  03.10.2012                                         м.Суми                       № 68

 

Про нагородження   Грамотами 

Сумської районної ради

           Відповідно  до ст. 55 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», рішення двадцять восьмої сесії  районної ради п'ятого скликання  від 26.02.2010 року « Про систему нагород та відзнак Сумської районної ради», рішення тринадцятої сесії  районної ради шостого  скликання  від 02.03.2012 року « Про  затвердження районної  програми    « Про   нагороди та відзнаки Сумської районної ради на 2012-2013 роки»»    та листів відділу освіти райдержадміністрації  за № 01-26/1957 від 02.10.2012 року  та Басівської сільської ради за № 02-25/343 від 01.10.2012 року, ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

         1.НАГОРОДИТИ  Грамотою Сумської  районної  ради  МІЩЕНКО Галину Володимирівну  -  вчителя хімії Миколаївського  НВК- за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня учителя.

         2.НАГОРОДИТИ  Грамотою Сумської  районної  ради  ДАНИЛЕВСЬКОГО Павла Івановича  -  вчителя зарубіжної літератури Басівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня учителя.

         3.НАГОРОДИТИ  Грамотою Сумської  районної  ради  СТОЛЯРОВУ Наталію Миколаївну -  заступника директора Басівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - за багаторічну сумлінну працю,  активну участь в житті  Басівської територіальної громади та з нагоди Дня учителя.

         4.НАГОРОДИТИ  Грамотою Сумської  районної  ради  МУРАВЙОВУ Світлану Миколаївну   -  завідуючу ДНЗ « Золота рибка» Косівщинської сільської ради- за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу дошкільного виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня учителя.

         5.НАГОРОДИТИ  Грамотою Сумської  районної  ради  БРУСЛЕНКО Олену Василівну -  вихователя  Басівського  ДНЗ ясла - садок « Соловейко» - за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу дошкільного виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня учителя.

         6.НАГОРОДИТИ  Грамотою Сумської  районної  ради  СЕРГІЄНКО Людмилу Михайлівну  -  завідуючу  районним методичним кабінетом відділу освіти  райдержадміністрації - за  високу професійну компетентність, творчий  підхід в організації методичної  роботи  педагогічних колективів району  та з нагоди Дня учителя.

         7.Начальнику відділу з питань організаційного, юридичного та кадрового забезпечення діяльності  районної ради Дробязко О.В.  довести дане розпорядження до  відома причетної особи.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження  залишаю за собою.

 

Голова                                                                            І.В.Бояринова

Ви тут: Головна сторінка ДОКУМЕНТИ Розпорядження голови з нагородження Про нагородження Грамотами Сумської районної ради 03.10.