СУМСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

  21.09.2012           м.Суми          № 62

Про нагородження   Цінним

подарунком  Сумської

районної ради

 

       За ініціативою голови районної ради,   відповідно   ст. 55 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», рішення двадцять восьмої сесії  районної ради п'ятого скликання  від 26.02.2010 року « Про систему нагород та відзнак Сумської районної ради», рішення тринадцятої сесії  районної ради шостого  скликання  від 02.03.2012 року « Про  затвердження районної  програми    « Про   нагороди та відзнаки Сумської районної ради на 2012-2013 роки»»,  

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

         1.Нагородити   Цінним подарунком  Сумської  районної  ради

( настінним годинником з логотипом « Сумська районна рада»)   Толбатова Валерія Миколайоваича - заступника  голови Сумської  обласної ради - за сприяння  розвитку територіальних громад району  з нагоди Дня Сумського району.

         2.Нагородити   Цінним подарунком  Сумської  районної  ради

( настінним годинником з логотипом « Сумська районна рада»)Сороколіта Миколу Володимировича - директора ДП « Сумилісгосп»  - за  високий професіоналізм, сумлінну працю та особистий вклад у справу  лісового господарства району  та з нагоди Дня працівників лісу.

         3.Начальнику відділу з питань організаційного, юридичного та кадрового забезпечення діяльності  районної ради Дробязко О.В.  довести дане розпорядження до  відома причетних осіб.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження  залишаю за собою.

 

Голова                                                                                     І.В.Бояринова

Ви тут: Головна сторінка ДОКУМЕНТИ Розпорядження голови з нагородження Про нагородження Цінним подарунком 27.09.