СУМСЬКА РАЙОННА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ 
 
27.07.2023                                  м. Суми                                №04-29/15
 
Про скликання двадцять четвертої сесії 
Сумської районної ради восьмого 
скликання 
 
    Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 11, 12, 15 розділу 3, статті 21 розділу 4, статті 30 розділу 5 регламенту роботи Сумської районної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням другої сесії Сумської районної ради восьмого скликання від 16.12.2020 року, зобов’язую:
 
    І. СКЛИКАТИ двадцять четверту сесію Сумської районної ради восьмого скликання та провести її в режимі дистанційного засідання 01 серпня 2023 року о 1000 год.
На розгляд сесії внести питання:
Про надання згоди на безоплатне прийняття з комунальної власності Лебединської міської територіальної громади до спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Сумського району іншого окремого індивідуально визначеного майна та безоплатну передачу його до державної власності.
Про внесення змін до рішення  Сумської районної ради від 26.02.2010 «Про систему нагород та відзнак  Сумської районної ради».
Про нагороди Сумської районної ради.
Про звернення Сумської районної ради до територіальних громад Сумського району щодо перейменування та приведення у відповідність назв населених пунктів. 
Про проведення заходів безпеки життєдіяльності громад Сумського району. 
Про внесення змін до рішення другої сесії Сумської районної ради восьмого скликання від 16.12.2020 «Про утворення та обрання постійних комісій Сумської районної ради восьмого скликання». 
Про звіт та пропозиції тимчасової контрольної комісії районної ради з питання неприйняття бюджету Степанівської селищної ради на 2023 рік.
З метою попереднього обговорення матеріалів та проєктів рішень сесії провести президію районної ради в режимі дистанційного засідання 01 серпня 2023 року о 0945 год. та рекомендувати голові постійної комісії з питань законності, громадського порядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, депутатської діяльності та регламенту провести засідання постійної комісії в режимі дистанційного засідання  01 серпня 2023 року о 0900 год.
  ІІ. Виконавчому апарату районної ради забезпечити проведення пленарного засідання сесії, президії та постійної комісії районної ради в режимі дистанційного засідання.
 
Голова                                                                                      Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО
 
Ви тут: Головна сторінка ДОКУМЕНТИ Розпорядження голови з основної діяльності Про скликання двадцять четвертої сесії Сумської районної ради восьмого скликання №04-29/15 від 27.07.2023