17.02.2014                м.Суми                       № 3

 

Про скликання тридцять другої сесії

районної ради шостого  скликання

 

         Відповідно до п.п. 4, 9 ст. 46 , ст. 55 Закону України « Про  місцеве самоврядування в Україні»

 

ЗОБОВЯЗУЮ:

         1. СКЛИКАТИ тридцять другу сесію районної ради  шостого скликання. Пленарне засідання  тридцять другої сесії районної ради  шостого  скликання призначити  21.03.2014 року о 10-й годині у великій залі  районної ради.

         2. На  розгляд  сесії внести питання:

1) Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Сумського району за 2013 рік.

2) Про інформацію прокурора про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності за 2013 рік.

3) Про внесення змін до рішення районної ради двадцять восьмої сесії шостого скликання від 25.10.2013 «Про Районну програму соціального захисту населення на 2014-2016 роки».

4) Інші питання.

         З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань  провести засідання постійних комісій:

         17 березня  2014 року о 10-00 – засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, депутатської етики та регламенту;

         18 березня 2014 року о 10-00 – спільне засідання постійних комісій районної ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища та з питань  промисловості, підприємництва, будівництва, житлово- комунального господарства, транспорту і зв’язку, малого і середнього бізнесу;

         19 березня 2014 року о 14-00  – спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціального та економічного розвитку, планування,  бюджету, фінансів і управління комунальною власністю та з питань соціально-культурного розвитку, соціального захисту населення, сім’ї та молоді.

         21 березня 2014 р. року 0 10-00 – засідання президії районної ради.

     На сесію запросити:  депутатів районної та обласної рад, голову  райдержадміністрації та його заступників, прокурора району, членів колегії,  керівників управлінь  та відділів райдержадміністрації,  сільських та селищних голів,  керівників  сільськогосподарських та промислових підприємств,  районних установ та організацій, сільських, селищних голів, редактора районної  газети «Вперед».

 

Голова                                                                                                  І.В.Бояринова

Ви тут: Головна сторінка ДОКУМЕНТИ Розпорядження голови з основної діяльності Про скликання тридцять другої сесії районної ради шостого скликання