Геннадій Дем'яненко: «Населення Сумського району отримає пільговий скраплений газ»

WhatsApp Image 2024-07-09 at 13.02.34.jpeg - 459.29 KB

 

Нещодавно до експериментального проєкту щодо забезпечення скрапленим газом вразливих категорій населення на прифронтових територіях, який розробляється Міненергетики спільно з Мінреінтеграції та іншими зацікавленими сторонами, долучили ще дві області. Наразі у списку регіонів, де буде відпрацьований проєкт, не лише Харківська область, а і Сумська та Донецька.

Голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМʼЯНЕНКО: «Маємо добрі новини від нашого Уряду. До проєкту із забезпечення скрапленим газом вразливих категорій громадян наступного опалювального сезону долучать Сумську область, зокрема громади Сумського району. Йдеться про механізми, які дозволять поставляти скраплений газ у балонах як гуманітарну допомогу для проходження зимового періоду вразливим категоріям населення».

Проєкт постанови ще знаходиться на етапі розробки, тому не уточняється, скільки газу отримуватимуть вразливі категорії населення та хто зможе претендувати на таку підтримку. Організатори проєкту планують залучити міжнародних партнерів, які зможуть забезпечити ініціативу необхідними ресурсами. 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Геннадій Дем'яненко: «Населення Сумського району отримає пільговий скраплений газ»