Керівники громад Сумського району взяли участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського

WhatsApp Image 2024-04-12 at 15.33.26.jpeg - 1.14 MB

 

12 квітня у Чернівцях відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО. У заході також взяли участь Голова Верховної Ради Руслан СТЕФАНЧУК, Прем'єр-міністр України Денис ШМИГАЛЬ, керівник Офісу Президента Андрій ЄРМАК, члени уряду, голови військових адміністрацій, голови обласних, районних та місцевих рад, зокрема Сумського району. 

Серед тем, що були висвітлені під час Конгресу, найбільше приділено уваги безпековій ситуації в Україні, подоланню наслідків руйнування цивільної інфраструктури, а також посиленню превентивної роботи з забезпечення миру та безпеки. Оборона та захист України залишається основним завданням. Також було обговорено поточний стан функціонування об'єктів енергетичного комплексу України та заходи із забезпечення стабільної роботи енергетичної системи в умовах постійних ракетних обстрілів. Загальновідомо, що країна-агресор, починаючи з кінця минулого місяця, неодноразово атакувала енергетичну систему країни і продовжує це робити.

«Сьогодні взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО. До зустрічі приєдналися понад півтори тисячі учасників зі всієї України, всі громади нашого району. Обговорювались надзвичайно нагальні проблеми, шляхи їх вирішення. Найголовніша – складна ситуація в енергетиці, яка склалася внаслідок російських ударів останніми днями, та превентивні заходи зі збереження стабільної роботи цивільної інфраструктури, – прокоментував голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМ'ЯНЕНКО та додав: – Буквально під час наради атаки зазнало промислове підприємство Сум, вчора – сумська ТЕЦ. Ворог цілеспрямовано намагається зруйнувати життя мирних людей. Оскільки значна територія Сумського району – прикордоння, ми розуміємо наше становище і як важливо зосередитись на захисті нашої країни, забезпеченні безпеки об'єктів критичної інфраструктури та збереженні життів українців».

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Керівники громад Сумського району взяли участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського