Голова Сумської районної ради Геннадій Дем'яненко: «СБУ – це сучасна спецслужба»

WhatsApp Image 2024-03-25 at 07.08.29.jpeg - 128.34 KB

 

25 березня 1992 року Верховна Рада України прийняла закон «Про Службу безпеки України». Цей день з 2001 року згідно з Указом Президента України № 193/2001 «…ураховуючи заслуги Служби безпеки України у справі захисту державного суверенітету України, конституційного ладу, територіальної цілісності, законних інтересів держави, забезпеченні прав і свобод людини і громадянина…» відзначається як День Служби безпеки України.

Працівники Служби безпеки України – це висококваліфіковані службовці, які знаходяться на передовій захисту національної державності, боротьби з тероризмом, контррозвідки, кібербезпеки, бойових та спеціальних операцій на фронті. Їхні дії є рішучими, стриманими та ефективними.

«Робота військовослужбовців Служби безпеки України зазвичай у тіні, переважно вона невидима для багатьох, але кожен з нас цінує їх внесок і ризик, який вони щоденно приймають. Вони є героями, що захищають країну та забезпечують нашу безпеку, мир та стабільність. Особливо зараз, коли ворог намагається розколоти нас зсередини. Вони оберігають державу від окупантів, колаборантів, диверсантів та терористів. Цей день – чудова нагода висловити подяку за їхню важливу роботу та жертовну службу, побажати міцного здоров'я, мирного неба та безпеки у всіх їх справах!»– привітав усіх причетних до свята голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМ'ЯНЕНКО.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Голова Сумської районної ради Геннадій Дем'яненко: «СБУ – це сучасна спецслужба»