Сьогодні в Сумському районі відзначають День добровольця

WhatsApp Image 2024-03-14 at 12.51.17.jpeg - 163.55 KB

 

Відзначення Дня українського добровольця встановлено Постановою Верховної Ради України від 17 січня 2017 року № 1822-VII на вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги і турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Українські добровольці – незамінна ланка в системі національної безпеки та оборони нашої країни. Це звичайні люди різного віку, професій та сфер діяльності. Однак, незалежно від своєї ролі, всі вони мають любов до рідної землі та спільну мету – захистити країну від зовнішньої агресії та зберегти її незалежність.

Українські добровольці виявили себе під час Революції Гідності, а також гідно протистоять під час збройної агресії російської федерації. Багатьом добровольцям не довелося повернутися додому, вони стали назавжди героями, які віддали своє життя за Україну. Їхні втрати болюче відчуваються кожен день.

День українського добровольця – це не тільки свято, а й сповідь вдячності людям, які дарують нам свободу та безпеку. Давайте вшануємо українських добровольців, підтримаємо їх і висловимо щиру подяку за їх невтомну працю та величезний внесок у нашу країну. Бажаємо їм міцного здоров'я, твердості духу, перемог на всіх фронтах та повернення до рідних.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Сьогодні в Сумському районі відзначають День добровольця