Краснопільська громада продовжує фінансування Сил оборони та безпеки України

WhatsApp Image 2023-11-09 at 07.28.00.jpeg - 485.73 KB

 

8 листопада 2023 року відбулась тридцять дев’ята сесія Краснопільської  селищної ради восьмого скликання. Участь в її роботі прийняли голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО та керівниця фракції ПП «Слуга народу» Яна РОМАНЕНКО.

Депутатський корпус Краснопільської селищної ради  розглянув зміни до бюджету громади та додатково профінансував закупівлю для Сил оборони та безпеки України дронів, лікарню; внесено зміни до оборонної  програми прикордонної громади, відшкодування різниці в тарифах. Одностайно підтримано пропозиції щодо змін до соціальних та економічних програм, матеріальної допомоги мешканцям громади. Вирішили не менш важливі земельні та господарські питання.

Депутат Сумської районної ради, керівниця фракції ПП «Слуга народу» Яна РОМАНЕНКО: «Сьогодні вручила почесну відзнаку Сумської районної ради  «За особливі заслуги перед громадою Сумського району» старості Ряснянського старостинського округу Валентині МОРОЗ. Її  плідна праця та відданість справі, активна діяльність,  спрямована на вирішення найактуальніших соціально-економічних питань громади в умовах воєнного стану не повинна лишитись поза увагою. Жінка забезпечує життєдіяльність прикордонних сіл не зважаючи на системні обстріли, не рахується з особистим часом та гідно долає складнощі роботи в зоні бойових дій. Честь їй та хвала!»

Голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО: «Поряд із участю в роботі сесії селищної ради ми прощалися із героєм. Краснопільщина стояла на колінах. На щиті повернувся додому сержант Збройних Сил України Сергій ЛЮТЕНКО. Загинув 21 жовтня на Луганщині. Щирі співчуття рідним та близьким. Шана та низький уклін батькам, які виховали героя, ціною життя боронившого Україну. Вічна пам’ять». 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Краснопільська громада продовжує фінансування Сил оборони та безпеки України