У Сумах відкрили меморіальну дошку Заслуженому будівельнику України, першому очільнику АТ «Сумигаз» Євгену НЕСТЕРОВУ

sorada.gov.ua-0911-100723-02.jpg - 169.31 KB

 

Цього року з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України фахівці АТ «Сумигаз» відкрили на підприємстві меморіальну дошку Заслуженому будівельнику України, першому очільнику «Сумигазу» Євгену НЕСТЕРОВУ. Він віддав 41 рік газовій індустрії регіону, із них 27 керував роботою облгазу.

«Він – глиба, він – легенда, увіковічнити пам’ять про нього – наш обов’язок», – звернувся до присутніх Голова Правління АТ «Сумигаз» Анатолій ЛИННИК.

Разом із Головою добрі слова на згадку Євгена НЕСТЕРОВА мовили очільник Сумської обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО, Почесні громадяни міста Суми Анатолій ЄПІФАНОВ, Олександр АНДРОНОВ, «ветеран» підприємства Павло ТИХЕНКО. І звичайно, родина Євгена Михайловича. У важливий день до «Сумигазу» прибули його донька та дружина.

 

sorada.gov.ua-0911-100736-01.jpg - 206.12 KB

 

«Я дякую керівництву АТ «Сумигаз» за те, що пам’ятаєте і шануєте ветеранів галузі, а всім працівникам – за віддану роботу. Завдяки вам ми сьогодні, у такий непростий для України час, маємо тепло і затишок в оселях. Ворог обстрілює Сумщину, газові мережі, але фахівці «Сумигаз» вчасно усувають пошкодження та руйнування, часто навіть ризикуючи своїм життям. Ваша професія мирна, тож бажаю працювати у мирній країні. Злагоди вам, здоров’я, добра, гідної оплати праці і Перемоги усім нам», – сказав Віктор ФЕДОРЧЕНКО під час урочистостей.

 

sorada.gov.ua-0911-100752-06.jpg - 161.48 KB

 

Після вшанування пам’яті Євгена НЕСТЕРОВА Голова Правління нагородив фахівців АТ «Сумигаз», які присвятили роботі на підприємстві 30, 35, 40 років. Уперше до Дня професійного свята газовики регіону відзначили краще відділення. Цього року перемогу виборола Роменщина. Вражаюче з професійним святом газову родину Сумщини привітали військові. Мобілізовані фахівці АТ записали відеозвернення до колег. До слова, Україну сьогодні захищають 80 працівників «Сумигазу».

 

sorada.gov.ua-0911-100757-05.jpg - 157.86 KB

 

Фахівці підприємства вітають усіх представників галузі з професійним святом. І щиро дякують споживачам за дбайливе ставлення до газових мереж та своєчасну оплату послуг у цей непростий час.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ У Сумах відкрили меморіальну дошку Заслуженому будівельнику України, першому очільнику АТ «Сумигаз» Євгену НЕСТЕРОВУ