Ексзаступнику голови Сумської районної ради суд відмовив у виплаті понад стотисячної компенсації

WhatsApp Image 2023-07-18 at 08.10.38.jpeg - 65.88 KB

 

Днями Сумський окружний адміністративний суд розглянув позовну заяву ексзаступника голови Сумської районної ради до Сумської районної ради про стягнення заробітної плати, компенсації та середнього заробітку, судових витрат та правової допомоги адвоката загальною вартістю 113 тисяч гривень.

За результатами судового розгляду в задоволенні позовної заяви відмовлено – йдеться в рішенні Сумського окружного адміністративного суду від 12.07.2023 року, офіційно оприлюдненого в Єдиному державному реєстрі судових рішень у справі №480/3097/23. Судом констатовано, що відповідачем – Сумською районною радою, як суб’єктом владних повноважень доведено правомірність вчинення ним дій, а позовні вимоги позивача є не обґрунтованими та такими, що не підлягають задоволення.

Нагадаємо, що рішенням шістнадцятої сесії Сумської районної ради восьмого скликання від 10.01.2023 року достроково припинено повноваження та звільнено з займаної посади заступника голови Сумської районної ради Валерія СОРОКІНА, обраного від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Його депутатські повноваження також достроково припинено 02.06.2023 року.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Ексзаступнику голови Сумської районної ради суд відмовив у виплаті понад стотисячної компенсації