У Сумському районі створено фонд з подолання наслідків обстрілів

Сьогодні, 28 квітня 2023 року пройшла чергова, двадцять перша сесія Сумської районної ради. Основним питанням пленарного засідання було створення та затвердження положення про Цільовий фонд з подолання наслідків обстрілів в Сумському районі.  

 

Він буде складовою спеціального фонду районного бюджету Сумського району,  його кошти будуть використовуватись за цільовим призначенням на фінансування видатків для подолання наслідків та надання оперативної матеріальної допомоги громадам та громадянам по усуненню нанесених збитків внаслідок обстрілів, інших надзвичайних ситуацій, вирішення питань соціально-економічного розвитку громад Сумського району, соціального захисту населення, становлення і розвитку місцевого самоврядування, участі органів місцевого самоврядування у розвʼязанні питань загальнодержавного значення, проведення інших заходів на території Сумського району.

Серед інших сесійних питань порядку денного внесено зміни до регламенту роботи ради, якими передбачено дистанційне голосування радою, фінансування судових стягнень, фінансового забезпечення виконання видатків Сумської районної ради, майнових питань та нагородження мешканців громад регіону, інше. 

 

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ У Сумському районі створено фонд з подолання наслідків обстрілів