З Днем Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці, захисники України!

    Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

    Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах української армії не просто професія, це – честь і покликання.

    Відзначаючи День Збройних сил України ми висловлюємо шану всім, хто боронив і боронить свободу й незалежність нашої держави. Сьогодні тисячі солдат і офіцерів, серед яких і наші земляки, героїчно захищають Батьківщину на сході нашої країни зі зброєю в руках. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом. Пам'ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашого району. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову. У цей складний час ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Вірю, що наші Збройні Сили є і завжди будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

    Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових! Здоров'я і благополуччя вам! Миру і злагоди!

    З повагою

    Голова Сумської районної ради                                                                          Віктор Химич

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ З Днем Збройних Сил України!