А тепер теплі шкарпетки. І – БРДМ…
На календарі – свята. Але в кожного в серці болем грозовий Схід. Там чимало наших земляків. У Сумському районі місцеві громади, сільгосподарські підприємства, організації, установи, волонтери прагнуть зігріти хлопців – захисників, хто чим може.
Садівська громада постійно допомагає бійцям АТО. Перед Новим роком від садів’ян теж було передано дарунки нашим армійцям.
Волонтер сумчанин Сергій Шапаренко, який їздив до зони АТО з черговим вантажем в останні дні минулого року, передав бійцям кілька десятків теплих плетених шкарпеток, рукавиць та багато - багато листів від школярів Садівської загальноосвітньої школи ( теплі речі учням допомагали створювати працівники місцевого Будинку культури).
- Дуже пораділи такій увазі воїни 27 артилерійської роти та 97 мінометного батальйону,яким я вручив дитячі подарунки, - поділився Сергій, коли повернувся з небезпечної поїздки. Були зворушені дитячими малюнками та теплими , щирими словами. Бо майже в кожному посланні «Повертайтеся живими !»
А незадовго до Нового року у місцевій загальноосвітній школі відбувся ярмарок. Учні, продавши власноруч спечені тістечка, виручили близько трьох тисяч гривень. Кошти перерахували на рахунок пораненого у АТО сумчанина Олександра Бабченка, якому конче необхідне протезування.
Добру справу також зробили для бійців АТО працівники ремонтної майстерні дослідного господарства Інституту Північного Сходу.
- За рахунок коштів господарської діяльності ми виділили 20 тисяч гривень - було відремонтовано понівечену в гарячих боях БРДМ ,- розповів керівник дослідного господарства Віктор Пахненко.
Два тижні ремонтники на чолі з Сергієм Гладченком доводили бойову розвідувальну десантну машину до ладу. Нині бійці на Сході виконують на ній необхідні завдання.
І це лише декілька прикладів із того, як допомагають військовим – землякам, які беруть участь у бойових діях у зоні АТО, представники Садівської громади. Будівельні і пально- мастильні матеріали, бронежилети і гідроплівка, теплі речі і багато іншого надавалися військовим, які захищають Україну.
На сесії Садівської сільської ради, яка відбулася 18 листопада 2014 року, було прийнято програму «Турбота». В першу чергу, вона стосується тих земляків, хто нині на Сході.