Слайди новин

  • Оголошення про проведення засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення...

  • Районна рада залишилась без депутата ?!

    Районна рада залишилась без депутата ?!

  • Функціонування комунальних підприємств, підтримка медичної галузі району, покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, затвердження основних програм та внесення змін до них для розвитку району у найближчі роки

    Функціонування комунальних підприємств, підтримка медичної галузі району, покращення...

   Нестерпний біль переповнює серця кожного українця при згадці трагічних сторінок історії, які принесла нашому народові Друга світова війна. Мільйони жертв, зруйнованих життів, сотні спаплюжених міст та сіл… Кожну родину зачепила невимовна гіркота втрати близьких, рідних та й звичайних знайомих.
   Війна зруйнувала життя тих, хто хотів мирно працювати на рідній землі, закохуватись, створювати сім’ї й просто насолоджуватись кожним днем свого життя. Так само й зараз… Історія повторюється й у ХХІ сторіччі. Нашим хлопцям і дівчатам знову доводиться захищати рідну землю, її територію, мову й віру, а найголовніше – захищати майбутнє наших дітей та онуків.
   Шановні ветерани! Ви є прикладом для теперішніх воїнів. Ваші історії з життя, історії воєнного періоду стали взірцем для сучасного покоління захисників. Саме завдяки вам ми маємо вільну, незалежну країну. Низький вам уклін і величезна дяка кожному з вас за вашу мудрість, за ваш подвиг, який увіковічнений у пам’яті українського народу.
   Здоров’я вам міцного й довголіття! Ясних днів, благополуччя й душевного затишку.
   

   Пам`ятаємо. Перемагаємо.

Ви тут: Головна сторінка Пам'ятаємо, перемагаємо