Слайди новин

 • УВАГА! З 3 січня 2020 року розпочалося зарахування платежів на нові бюджетні рахунки

  УВАГА! З 3 січня 2020 року розпочалося зарахування платежів на нові бюджетні рахунки

 • Дорогі жителі Сумського району!

  Дорогі жителі Сумського району!

 • Депутати затвердили районний бюджет на 2020 рік

  Депутати затвердили районний бюджет на 2020 рік

   Заступник голови районної ради Анатолій Салогуб підписав розпорядження про скликання двадцять шостої сесії Сумської районної ради сьомого скликання.

   Пленарне засідання сесії Сумської районної ради розпочнеться 19 квітня  2019 року о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської районної ради.

   На розгляд сесії районної ради виносяться наступні питання:

 1. Про   внесення   змін   до   Програми економічного і соціального розвитку Сумського району на 2019 рік та наступні 2020 – 2021 програмні роки.
 1. Про  внесення  змін  до  рішення  Сумської  районної  ради  від 20.12.2018 «Про районний бюджет Сумського району на 2019 рік».
 1. Про   затвердження   районної    цільової   програми  «Безпечне  та   якісне харчування в комунальних закладах Сумського району на 2019 рік».
 1. Про   затвердження  Програми   проведення   нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Сумського району на 2019 рік.
 1. Інші питання.

   З метою попереднього обговорення матеріалів та проектів рішень сесії пройдуть засідання постійних комісій районної ради:

   17 квітня 2019 року о 10-00 – спільне засідання постійної комісії районної ради з питань законності, громадського порядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, депутатської діяльності та регламенту; постійної комісії районної радиз питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів та постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, підприємництва, житлово – комунального господарства, транспорту і зв’язку;

   17 квітня 2019 року о 13-00 – спільне засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціально – культурного розвитку та соціального захисту населення, сім’ї та молоді;постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю;

   19 квітня 2019 року о 9-30 – засідання президії районної ради.

   На сесію запрошуються: депутати районної та обласної ради, голова  райдержадміністрації та його заступники, прокурор місцевої прокуратури, сільські та селищні голови району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій.

 

Ви тут: Головна сторінка УВАГА! 19 квітня 2019 року відбудеться двадцять шоста сесія Сумської районної ради