Розквіт українського суспільства споконвіку залежить від тих, хто бореться за права та свободи народу, слідкує за дотриманням законності, стає рушієм змін та пише історію розвитку громадянського суспільства як в маленькому селі, так й у місті-мільйоннику. Досягти високого рівня розвитку Сумського району у тому масштабі, який ми бачимо зараз не можна було б без добре налагодженої системи місцевого самоврядування.

   Дорогі депутати! Працівники сільських, селищних та районної ради!

   Прийміть найщиріші привітання з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування! 
 Саме ви найкраще знаєте проблеми жителів територіальних громад і допомагаєте в їх найшвидшому вирішенні. Ви ніколи не залишаєтесь осторонь, а, навпаки, завжди знаходитесь у вирі суспільних подій, є гарантами комфортного життя громадян Сумського району.

  Дякую вам за чіткі позиції, за влучні пропозиції, за те, що ви є рупором громад, який стає об’єднуючим компонентом у вирішенні питань життєдіяльності громад.

   Нехай ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий досвід й надалі служать на користь людям, а добрі справи сприяють розвитку нашого району в усіх сферах суспільного життя.
Від усієї душі зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, оптимізму, миру і злагоди!
   Зі! святом!

   Заступник голови Сумської районної ради Анатолій Салогуб 

 

Ви тут: Головна сторінка Новини Шановні колеги, представники органів місцевого самоврядування!