Зустрічаймо новий тиждень з бадьорістю та чудовим настроєм і згадуємо яскраві події минулого тижня - святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, а також нагородження учасників районного фестивалю-конкурсу хорового та фольклорного мистецтва «Співодари-2018» і переможців І туру (відбіркового) регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у Сумському районі.

 

ГРАН-ПРІ 

народний аматорський хоровий колектив Старосільського сільського будинку культури Н.Сироватської сільської ради. 
Керівник – Василь Миколайович Деркач, заслужений працівник культури України.

У номінації «Хорові колективи»

1 місце

Народна аматорська академічна хорова капела Кровненського сільського будинку культури.
Керівник – Олександра Василівна Біловол;

народний аматорський хоровий колектив Степанівського селищного будинку культури Степанівської селищної ради.
Керівник – Микола Пилипович Назаренко;

народний аматорський хоровий колектив Косівщинського сільського будинку культури
Керівник – Сергій Анатолійович Горовий.

2 місце 
народний аматорський хоровий колектив Стецьківського об’єкту дозвіллєвої роботи. 
Керівник – Микола Дмитрович Чалий;

аматорський хоровий колектив Бездрицького сільського клубу Бездрицької сільської ради.
Керівник – Володимир Іванович Пугач;

народний аматорський хоровий колектив Степанівського селищного клубу Степанівської селищної ради.
Керівник – Микола Пилипович Назаренко.

3 місце 
народний аматорський хоровий колектив Садівського сільського будинку культури. 
Керівник – Юлія Сергіївна Левченко;

народний аматорський хоровий колектив Миколаївського сільського будинку культури Миколаївської сільської ради.
Керівник – Віктор Петрович Рудюк;

народний аматорський хоровий колектив Хотінського селищного будинку культури Хотінської селищної ради.
Керівник – Любов Миколаївна Чернега.

У номінації «Вокальні ансамблі»

1 місце 
Аматорський вокальний жіночий ансамбль «Чарівниці» Северинівського сільського будинку культури Миколаївської сільської ради.
Керівник – Тамара Володимирівна Рязанцева;

2 місце 

Народний аматорський вокальний ансамбль «Косів’яночка» Косівщинського сільського будинку культури.
Керівник – Наталія Леонідівна Михайличенко;

3 місце 

аматорський вокальний ансамбль народної пісні «Криниці» В.Чернеччинського сільського будинку культури. 
Керівник – Олександр Дмитрович Гусак;

аматорський вокальний жіночий ансамбль «Дивограй» Степанівського селищного будинку культури Степанівської селищної ради.
Керівник – Павло Володимирович Гладкий;

аматорський вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Низівського селищного будинку культури.
Керівник – Наталія Вікторівна Куліжнікова.

У номінації «Фольклорні колективи»

1 місце

Аматорський фольклорний колектив Низівського селищного будинку культури.
Керівник – Марія Григорівна Максименко;

аматорський фольклорний колектив «Яворина» Степанівського селищного будинку культури Степанівської селищної ради.
Керівник – Антоніна Петрівна Лєвшукова

2 місце

аматорський фольклорний колектив «Джерельна криниця» Северинівського сільського будинку культури Миколаївської сільської ради.
Керівник – Тамара Володимирівна Рязанцева;

3 місце

аматорський фольклорний колектив «Панянки» Садівського сільського будинку культури.
Керівник – Ольга Миколаївна Крячко;

аматорський фольклорний колектив «Перевесла» Нижньосироватського сільського будинку культури Нижньосироватської сільської ради.
Керівник – Антоніна Валентинівна Шабло;

   Згідно Положення про проведення районного фестивалю-конкурсу хорового та фольклорного мистецтва «Співодари - 2018» журі прийняло рішення нагородити Подякою та Кубком:

- за активну участь в організації проведення районного фестивалю-конкурсу хорового та фольклорного мистецтва «Співодари - 2018» та тісну співпрацю з відділом культури Сумської райдержадміністрації Сульську сільську раду (сільський голова – Іван Олексійович Крючков).

 

 

Ви тут: Головна сторінка Новини ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!