Слайди новин

   Медичну реформу та її стан у Сумському районі обговорили на нараді з сільськими та селищними головами, яка відбулась 5 жовтня в стінах Сумської районної ради. Згідно з реформою Міністерства охорони здоров'я України, громадяни України обирають сімейного лікаря та підписують з ним декларацію про медичне обслуговування. Реалізується принцип «гроші за пацієнтом», коли лікар отримуватиме оплату за надані послуги в залежності від кількості підписаних декларацій і закріплених за ним пацієнтів.


 

  По питанню доповіла тимчасово виконуючий обов'язки директора комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Сумської районної ради Світлана МЕТЕНКО, яка зазначила, що реформа у районі проходить стабільно, але є деякі
села, які уповільнюють темпи заключення договорів з лікарями. Наприклад, село Яструбине, в якому декларації підписало лише 6% громадян.


   

  Заступник голови Сумської районної ради Анатолій САЛОГУБ закликав сільських та селищних голів сприяти поширенню медичної реформи шляхом всілякого доведення інформації про переваги обрання свого лікаря серед громади району.

Ви тут: Головна сторінка У районі обговорили стан впровадження медичної реформи на місцях