Слайди новин

    Хореографія – це надзвичайно красиве і пластичне мистецтво, що дарує естетичну насолоду. Всю душу і вміння вкладає викладач - хореограф в свою справу для того, щоб діти здобували не лише практичні навички, а й розвивали художній смак та світогляд. Саме так працює хореограф КЗ СРР – Садівська дитяча школа мистецтв, керівник хореографічного колективу «Лілея» Анна Сергіївна Скляренко. І ця творча взаємодія дає свої плоди.

    26 жовтня 2018 року у м. Київ відбувся ще один яскравий мистецький захід за участі талановитої молоді - ІІІ Міжнародний фестиваль конкурс хореографічного мистецтва «Сузір’я України». Цей захід зібрав безліч колективів з усієї України. Колектив «Лілея» під керівництвом Анни Скляренко теж прийняв участь у цьому святі хореографічного мистецтва, і в повній мірі показав свою творчу вдачу та результат наполегливої праці, отримавши диплом лауреата І ступеня в номінації «Народний танець» (четверта вікова категорія мішана), в номінації «Сучасна  хореографія», (друга вікова категорія) та в номінації «Естрадний танець» (друга вікова категорія).

    Задоволені і радісні переможці на чолі з керівником та їх батьками висловлюють щиру подяку за підтримку та допомогу в організації поїздки на фестиваль Сумській районній державній адміністрації, директору з виробництва групи компаній «Укрлендфармінг» Лободі Василю Петровичу, депутату районної ради Балицькому Володимиру Петровичу, голові Садівської сільської ради Масалітіній Надії Іванівні, директору ТОВ «АВІС – Україна» Калашнику Артему Дмитровичу.

    Попереду ще багато творчих звершень і нескорених вершин, а це означає, що буде творча робота та цікаві виступи.

 

Ви тут: Головна сторінка ІІІ Міжнародний фестиваль - конкурс хореографічного мистецтва «Сузір’я України»