З нагоди державних свят - Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України у Сумській районній раді відбулись урочистості: вітали захисників піснями, танцями, почесними грамотами та медалями, а також згадали й тих, хто віддав своє життя за Україну.


 

  Свої слова подяки висловило й керівництво району - заступник голови Сумської районної ради Анатолій Салогуб та перший заступник голови Сумської РДА Едуард Кучменко звернулись до присутніх з вітальним словом.


 

  - У цей святий день хочеться висловити слова щирої вдячності Вам за вірність військовій присязі, за Вашу самопожертву, за мирне небо над головами більшості українців, за те, що ви бороните рідну вкраїну і, беззаперечно, за те, що саме ви стали прикладом мужності, героїзму, сили духу та нескореності для підростаючого покоління, - сказав заступник голови райради Анатолій Салогуб. - Бажаю вам здоров’я, сил, витримки та скорішого повернення додому тим, хто зараз вимушений зустрічати це свято не поруч із сім’ями, а на передових…

Ви тут: Головна сторінка Новини Вітання захисникам: у районній раді відзначили державні свята