У п'ятницю, 31 серпня, у стінах районної ради відбулося засідання колегії Сумської районної державної адміністрації. На порядку денному питання про підготовку закладів освіти району до роботи в новому навчальному році, готовність підприємств та організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року, а також щодо виплати дотації на молодняк великої рогатої худоби.

   Питанням номер один перед навчальним роком 2018-2019 є саме готовність закладів освіти району до роботи. Серед питань, що стосуються навчального процесу - впровадження стандартів Нової української школи. Начальник відділу освіти Сумської РДА Наталя ЛОБОДА зазначила, що у цьому році в районі функціонуватимуть 25 закладів освіти, в яких навчатимуться 2388 учнів (303 з яких першачки). 
    Загалом, школи району готові до початку освітнього процесу, але заходи з підготовки до роботи відділом освіти та керівництвом шкіл продовжуються.

   Щодо питання готовності підприємств та організації району до осінньо-зимового періоду розглянуто було такі аспекти, як:
      - ремонт водопроводів та водогонів для забезпечення водопостачання та водовідведення;
      - благоустрій шляхтних колодязів;
      - ремонд доріг;
      - відновлення вуличного освітлення.

   Останній пункт порядку денного - дотації на молодняк великої рогатої худоби. У результаті проведеної роботи сільськими, селищними радами за перший етап виплати дотацій на 01.05.2018 року було подано документів на 19 голів молодняку ВРХ та нараховано власникам худоби коштів у сумі 32500 гривень. На сьогодні продовжується робота щодо організації отримання дотації на другому етапі. Станом на 31.08.2018 році зареєстрована 351 голова молодняка ВРХ, яка відповідає віковій категорії на отримання дотації.

 

Ви тут: Головна сторінка Новини Актуальні питання обговорювали на колегіїЇ Сумської РДА