Заступник голови районної ради Анатолій Салогуб підписав розпорядження про скликання двадцять другої  сесії Сумської районної ради сьомого скликання.

      Пленарне засідання розпочнеться 6 вересня 2018 року о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської районної ради.

         На розгляд сесії районної ради виносяться питання:

  1. Про інформацію керівника Сумського районного відділу поліції щодо результатів діяльності за І півріччя 2018 року.
  1. Про затвердження Програми розвитку інфраструктури Сумського району у 2018 році.
  1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумського району на 2018  рік.
  1. Про внесення  змін до рішення Сумської районної ради від 22.12.2017 р. «Про районний бюджет Сумського району на 2018 рік».
  1. Інші питання.

 

    З метою попереднього обговорення матеріалів та проектів рішень сесії провести засідання постійних комісій районної ради:

     4 вересня 2018 року о 10-00 – спільне засідання постійної комісії районної ради з питань законності, громадського порядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, депутатської діяльності та регламенту; постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів та постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, підприємництва, житлово – комунального господарства, транспорту і зв’язку;

      4  вересня   2018  року  о  13-00 –  спільне  засідання  постійної   комісії районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціально – культурного розвитку та соціального захисту населення, сім’ї та молоді;постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю;

       6 вересня 2018 року о 9-30 – засідання президії районної ради.

     На сесію запрошуються: депутати районної та обласної ради, голова  райдержадміністрації та його заступники, прокурор місцевої прокуратури, сільські та селищні голови району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій.

 

Ви тут: Головна сторінка Новини 6 вересня 2018 року відбудеться двадцять друга сесія Сумської районної ради