Вічна пам'ять

   Голова Сумської районної ради Вадим Акпєров, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють найщиріші слова співчуття з приводу смерті заступника голови районної ради Анатолія Салогуба.

   Колектив виконавчого апарату запам’ятав Анатолія Миколайовича як щиру, чуйну та відкриту людину, ладну прийти на допомогу тим, хто її потребує.

   «Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу…Анатолій Миколайович залишиться в моїй пам’яті завжди усміхненим, енергійним, ерудованим, щирим, готовим завжди підставити своє плече у скрутну хвилину. Висловлюю щире співчуття родині, друзям, близьким з приводу непоправної втрати», - зазначив Вадим Акпєров.

   Анатолій Салогуб народився 23 травня 1962 року в селі Межиріч Лебединського району Сумської області. У 1984 році закінчив з відзнакою Харківський сільськогосподарський інститут імені В.В. Докучаева по спеціальності зоотехнік.

   Трудову діяльність розпочав у 1986 році на Сумському ВО «Хімпром», де і пропрацював більшу частину свого життя. Він пройшов шлях від зоотехніка, головного зоотехніка підсобного господарства, директора підсобного зоогосподарства та директора АПК «Хімік» ВАТ «Сумихімпром», до заступника директора з питань сільського господарства і транспорту госпрозрахункової фірми «Металобудхім» ВАТ «Сумихімпром». У 2000 році був переведений на посаду директора ТОВ «Агрофірма «Родючість».

   Значну частину життя Анатолій Салогуб присвятив науці. З 2007 року за сумісництвом він був доцентом кафедри розведення і селекції тварин та водних біоресурсів, а з 2012 – професор цієї ж кафедри. У 2011 році очолив інституту ННІ тваринництва та ветеринарної медицини, тоді ж захистив докторську дисертацію на тему: «Селекційно-генетичні аспекти формування скотарства північно-східного регіону України», а згодом став працювати проректором з наукової роботи та фінансово-економічної діяльності Сумського НАУ.

   З 25 червня 2014 року по 18 березня 2015 року був першим заступником голови Сумської районної державної адміністрації.

   22 грудня 2015 року Анатолія Миколайовича обрали заступником голови Сумської районної ради, де він працював і до тепер.

   Нехай добрий, світлий спомин про Анатолія Миколайовича назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.

   Вічна йому пам'ять!