Результати конкурсу на заміщення посади директора

   Сумська районна рада повідомляє про те, що 13 березня 2019 року відбувся конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Сумської районної ради Сумської області».

   Переможцем конкурсу визнано Штанько Ірину Олександрівну 1976 року народження.
   Штанько Ірина закінчила у 1998 році Глухівський державний педагогічний інститут ім. С.М. Сергєєва-Ценського Сумської області і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання»; у 2003 році закінчила Слов’янський педагогічний університет і одержала повну вищу освіту за спеціальністю «Дефектологія»; у 2012 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «Управління навчальним закладом».
   Має досвід роботи у навчанні та вихованні дітей з особливими освітніми потребами, а також володіє знаннями щодо організації індивідуального та інклюзивного навчання.

   Упродовж 6 років працювала на посаді завідувача психолого-медико-педагогічної консультації районного методичного кабінету відділу освіти Сумської районної державної адміністрації.

   На даний момент виконує обов’язки директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Сумської районної ради Сумської області».

 

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Результати конкурсу на заміщення посади директора