Дорогі громадяни Сумського району! Шановні колеги, депутати!

      Прийміть найщиріші вітання з нагоди прийдешніх новорічний та різдвяних свят!
    Цей рік для Сумського району став ще одним роком високих досягнень та перемог. Ми показали високі темпи впровадження медичної та освітньої реформи, відбулися реальні зміни в якості надання послуг населенню та робиться все для того, щоб зробити комфортнішим навчання в освітніх закладах району, особливо для наймолодших школярів.

   Перш за все, хочеться подякувати кожному жителю нашої районної громади, який щодня на полі, на учительській ниві, у медичних закладах, на спортивних аренах, у державних та приватних установах працює задля спільної мети – розвитку і удосконалення нашого рідного краю! Ваш вклад, ваша громадянська позиція стимулюють нас, районну владу, ще більше і ефективніше працювати на благо нашого Сумського району.

   Хочу подякувати депутатському корпусу за ще один плідний рік у нашій спільній роботі, яка націлена на створення найкращих умов для розвитку громади. Ваші влучні пропозиції та виважені рішення у черговий раз допомогли Сумському району займати найвищі місця на п’єдесталі першості у загальному рейтингу розвитку районів нашої області.

   Шановні земляки! Нехай наступний рік стане для нас роком миру і добробуту, роком нових перемог й досягнень. Злагода, достаток та гармонія хай завжди панують у вашому домі. Нехай Всевишній оберігає вас і ваші родини. 
Мрійте та дійте! 

    З Новим Роком та Різдвом Христовим!

   Заступник голови Сумської районної ради Анатолій Салогуб

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Дорогі громадяни Сумського району! Шановні колеги, депутати!