Сумський район відсвяткував свій 93 день народження

    2 квітня у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна відбулося святкування 93  річниці з дня створення Сумського району та заключний концерт районного фестивалю народної творчості «Хліборобська пісня-2016» в рамках ІІ етапу  обласного культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!», присвяченого  25-й річниці  незалежності України.

    Зайшовши у приміщення театру, усі присутні одразу поринули у святкову атмосферу. Біля входу гостей свята зустрічав короваєм народний аматорський хоровий колектив Косівщинського СБК  (керівник – Сергій Горовий), звучали запальні акорди народного аматорського духового оркестру В.Чернеччинського СБК (керівник – Анатолій Лохоня).

    Під час урочистої частини учасників свята вітали голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Антоніна Ігнатченко,    член ради та член президії Сумського земляцтва в місті Києві, голова жіночого клубу «Сумчанка» Ганна Сергієнко, голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко та голова Сумської районної ради Вадим Акпєров,. Відбулася церемонія нагородження кращих підприємств, закладів та працівників району, учасників антитерористичної операції та волонтерів району.  Зокрема, Вадим   Вагіфович звернувся з вітальним словом до присутніх, подякував трудівникам  Сумського району за  сумлінну працю, волонтерам за їх невтомність і величезне бажання підтримати захисників на передовій.

    За гідність  і патріотизм  та з нагоди Дня Сумського району  голова районної ради  вручив медалі Всеукраїнського об’єднання «Країна» волонтерам  -  Віктору Курашу з с.Миколаївка. Сергію Карпенку з с,Степанівка, подружжю Решетових з с.Сада, голові обласної організації  «Самооборона Сумщини», керівникові волонтерського центру Анатолієві Кривцю.

    За активну волонтерську діяльність та значний внесок у матеріально- технічне забезпечення військових підрозділів у зоні антитерористичної операції з рук очільника місцевого самоврядування району отримали Подяку голови Сумської районної адміністрації та голови районної ради Северинівський сільський голова Віра Северин  та активній волонтерці, мешканці с, Бездрик Зої Стеценко.

    Вітальні грамоти  голова районної ради вручив  11 номінантам - кращим закладам та працівникам району.  Серед них  - очільнику Нижньосироватської сільської  ради Вячеславу Суспіцину.

    З побажаннями злагоди та миру до всіх присутніх звернувся керуючий єпархією Української православної церкви Київського патріархату архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій.

    Урочисті вітання переплелися з барвистими концертними номерами.

    Любові до Батьківщини, рідного краю, віри в щасливе майбутнє нашої держави,  присвятили свої виступи більшість творчих аматорських колективів та окремих виконавців Сумського району. Зокрема яскравим вступним акордом свята була вокально-хореографічна композиція «Україна» у виконанні танцювального колективу «Веселка» КЗСРР – Косівщинська ДШМ та солістів РОМЦ НТ і КОР відділу культури Сумської райдержадміністрації Віти Білобрової та В’ячеслава Попа.

    Свято пройшло на одному подиху, вдячний зал щиро аплодував талановитим аматорам Сумського району.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Сумський район відсвяткував свій 93 день народження