«Веселка» засяяла яскравіше

    Відкриття додаткової групи у дошкільному закладі «Веселка» с.Бездрика – ця радісна подія зібрала дорослих і дітей. Село молодіє і стало тіснувато малечі у «Веселці». Тож стараннями сільського голови Валентини Матвієнко крок за кроком робили все для відкриття додаткової групи: Бездрицькою сільською радою витрачено 130 тисяч гривень. До ініціативи і неспокою душі Валентини Іванівни додалися старання депутата обласної ради Володимира Токаря. І так завдяки спільним зусиллям цих днів прийняла бездрицьку малечу у додаткову старшу групу облаштована по-європейськи групова кімната, зі зручними меблями, з новеньким обладнанням. Здійснилася мрія багатьох мам і тат – їхнім дітям тут буде зручно і цікаво.

    Перед прикрашеним входом для мам і тат, для гостей діти читали вірші, співали – розчулили своєю безпосередністю усіх учасників радісної  події – голову районної ради Володимира Балицького, заступника голови районної ради Миколу Солов’я, голову райдержадміністрації Ігоря Кривозуба, депутата обласної ради Володимира Токаря, депутата районної ради Анатолія Салогуба. Гість від ПАТ «Сумський завод продовольчих товарів» Олександр Твердой на пам'ять про цей день вручив дітям подарунки.

    Посадовці подякували насамперед сільському очільнику Валентині Матвієнко – за піклування про громаду, бо вона за підтримки влади ще з 2005 року довела: «Дитсадок у Бездрику буде, чого б це мені не коштувало». І все більше, і більше сил та енергії віддавала – найменшим. Вони наша надія.

    Колектив ДНЗ стабільний на чолі з Наталією Толстіковою, кожен працівник піклується про дитину і її світ. Нині додаткову групу підготувала на свято Оксана Татаренко. І от настав хвилюючий момент – очільник громади Валентина Матвієнко перерізає символічну стрічку. За мить кімната нової групи наповнилася дзвінким щебетанням. За зручними столиками діти розглядають подарунки, поруч - облаштовані місця відпочинку. Тут панують комфорт і гармонія. Дивлячись на дітей, посадовці раділи події і доданому позитиву життю громади. Скільки енергії, скільки б коштів не витратили дорослі – вони варті цих дитячих щасливих усмішок.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ «Веселка» засяяла яскравіше