А тепер теплі шкарпетки. І – БРДМ…

    На календарі – свята. Але в  кожного в серці болем грозовий Схід. Там чимало  наших земляків. У Сумському районі місцеві громади, сільгосподарські підприємства, організації, установи, волонтери прагнуть зігріти хлопців – захисників, хто чим може.

    Садівська громада постійно допомагає бійцям  АТО. Перед Новим роком від садів’ян теж було передано дарунки  нашим армійцям.

    Волонтер сумчанин Сергій Шапаренко, який їздив до зони АТО з черговим вантажем в останні дні минулого року, передав бійцям кілька десятків теплих плетених шкарпеток, рукавиць та багато - багато листів від школярів Садівської загальноосвітньої школи ( теплі речі учням допомагали  створювати   працівники місцевого Будинку культури).

    - Дуже пораділи такій увазі воїни 27 артилерійської роти та 97 мінометного батальйону,яким я вручив дитячі подарунки, - поділився Сергій,  коли повернувся з небезпечної поїздки. Були зворушені дитячими малюнками  та теплими , щирими словами. Бо майже  в кожному посланні «Повертайтеся живими !»

    А незадовго до Нового року у місцевій загальноосвітній школі відбувся ярмарок. Учні, продавши власноруч спечені тістечка,  виручили близько трьох тисяч  гривень. Кошти перерахували на рахунок  пораненого у АТО сумчанина  Олександра Бабченка, якому конче необхідне протезування.

    Добру справу також зробили для бійців АТО працівники ремонтної майстерні дослідного господарства Інституту Північного Сходу.

    - За рахунок  коштів господарської діяльності ми  виділили 20 тисяч гривень - було відремонтовано понівечену  в  гарячих  боях БРДМ ,- розповів керівник дослідного господарства Віктор Пахненко.

    Два тижні ремонтники на чолі  з Сергієм Гладченком доводили  бойову розвідувальну десантну машину до ладу. Нині  бійці на Сході виконують на ній  необхідні завдання.

    І це лише декілька прикладів із того, як допомагають військовим – землякам, які беруть участь  у бойових діях у зоні АТО,  представники    Садівської  громади. Будівельні  і пально- мастильні матеріали,  бронежилети і  гідроплівка, теплі речі і багато іншого надавалися військовим, які захищають Україну.

    На сесії  Садівської сільської ради, яка відбулася 18 листопада 2014 року, було прийнято програму «Турбота».  В першу чергу, вона стосується тих земляків, хто нині на Сході.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ А тепер теплі шкарпетки. І – БРДМ…