УВАГА! Інформація для сільських, селищних рад!

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
Держземагентство України
вул. Народного Ополчення, 3, м. Київ, 03680, МСП, тел. 249-96-91, 249-96-75, факс 249-96-70
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Сумська районна рада
вул. Іллінська, 97, м. Суми,
Сумська область, 40009
 
 
Про розширення повноважень
місцевих рад щодо управління
територіями
 
 
     На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Гройсмана В. Б. від 08.10.2014 № 37732/0/1-14 Держземагентством України з 15 жовтня 2014 року запроваджено обов’язкове врахування позиції органів місцевого самоврядування щодо розпорядження  землями сільськогосподарського призначення державної власності.
 
     Так, головне управління Держземагентства в області, у разі звернення фізичних або юридичних осіб з клопотанням про надання земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності зобов’язане надсилати відповідним сільським, селищним, міським радам за місцем розташування земельної ділянки запити про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої зазначені земельні ділянки можуть бути передані у власність або користування.
 
     Це рішення є одним із перших кроків Віце-прем’єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Гройсмана В. Б. з реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, яка схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.04.2014 № 333-р, та спрямована на розширення повноважень органів місцевого самоврядування у сфері земельних відносин та посилення ролі органів місцевого самоврядування в управлінні землями державної власності, розташованими за межами населених пунктів.
 
     З метою налагодження взаємодії між органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади при наданні земель сільськогосподарського призначення державної власності у власність та користування просимо довести зазначену інформацію до органів місцевого самоврядування району.
 
 
Перший заступник Голови
Державної служби України з питань геодезії,
картографії та кадастру, голова комісії з
реорганізації Держземагентства України                                                                                    А. М. Кадомський
 
Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ УВАГА! Інформація для сільських, селищних рад!