Наші хлопці – найкращі!

    Громада Сумського району гордиться своїми захисниками

    Вони на сході країни діють у жорстокій реальності - заради мирного неба у нас над головою, наших дітей, онуків. Без перебільшення скажемо, що на плечі захисників випали нелюдські випробування війною. Вони ходять під кулями там, на південному сході країни, заради єдиної України.

    Громадянська позиція жителів району виражається постійно у спільних діях на підтримку наших хлопців. На жаль, серед них є уже немало поранених. 3 важкими ушкодженнями вони місяцями отримують допомогу у військових шпиталях, інших медустановах.

    У Кіндратівській громаді дізналися, що Григорій Кириченко під Дебальцеве, у складі 8-ої батареї під час передислокації вночі, під обстрілами отримав серйозну травму. Очільник громади Микола Торяник одразу ж звернувся до працівників сільської ради, до депутатів, до керівництва АФ «Степ» - допомогти! І молода дружина Ольга повезла Григорію до Вінницького шпиталю скооперовані кошти від земляків на лікування.

    Нині Григорій повернувся до Ленінського – в тепло почуттів родини, земляків. Поруч двійко діток - старша Ліля і молодший Максим, дружина Ольга у відпустці по догляду. Він неодмінно має міцно і впевнено йти по життю. Є заради кого. Та фізичний біль травми досі відбивається сумом у його очах…

    Кіндратівська громада попросила голову районної ради Володимира Петровича Балицького посприяти у подальшій реабілітації їхнього молодого земляка. У щоденних клопотах, у вирішенні важливих питань життєзабезпечення району – увага кожній людині – це першочергово для голови районної ради Володимира Балицького. А допомогти нашому земляку, який з березня був у АТО і постраждав, - це для голови районної ради святе. Тож уже через короткий час Володимир Петрович Балицький з головним лікарем ЦРКЛ Володимиром Івановичем Поцелуєвим зустріли подружжя Кириченків, яких доставили до Сум сільські медики. Захисника оглянув професор, доктор медичних наук, завкафедрою ортопедії і травматології Володимир Шищук. Нині Григорій проходить реабілітацію у відділенні відновного лікування, що працює при неврологічному відділенні ЦРКЛ. Завдяки скооперованим діям районної влади, громади, Григорію Кириченку забезпечили стовідсотково безкоштовно усі необхідні медикаменти, вирішуються й інші заходи реабілітації.

    Керівник Ради асоціації сільгоспвиробників району Сергій Карпенко, за зверненням, спрямує кошти на придбання необхідного тренажеру, відкриття кімнати для реабілітації. Щире ставлення земляків, батьківська опіка, підтримка, а також фахова допомога медичних працівників вгамують душевний біль і загоять рани, розтоплять холод в очах Григорія. Він впевнено йтиме по життю – заради мами, дружини, дітей, земляків.

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Наші хлопці – найкращі!