30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

     Навіть за складної суспільно-політичної ситуації в країні, ми не посипаємо голову попелом, бо ми – українці. Ми – непереможні! Акцент урочистостей дня бібліотекарів - потрібно навчити з дитячого віку любити книгу. Саме з дитячого віку потрібно пізнавати справжні джерела пам’яті,  традицій. Пізнавати історію свого  народу, бути патріотами. І це все робота саме хранителів храму книг,  безмежний світ якого важливо відкрити змалку. Це підкреслили у вітальних виступах голова районної ради Володимир Балицький, голова райдержадміністрації Віктор Гримайло.

     Сучасна бібліотека має розвиватися разом з громадою, стати частиною її життя і працювати на задоволення її інформаційних потреб. Адже хто володіє інформацією, той володіє світом. Депутат облради і кандидат у нардепи Микола Полілуй зі словами, що здійснюючи свою просвітницьку місію, бібліотека допомагає розвитку громади вручив і  енциклопедію в районну книгозбірню, отже реальний крок у розвиток  є.

     В умовах військової агресії на Сході країни, працівники бібліотечних закладів  мають стати надійними партнерами у творенні новітньої історії, у патріотичному вихованні, вшануванні пам’яті загиблих воїнів і тих, хто на захисті безпеки країни,- закликав до роботи бібліотекарів Володимир Балицький. А концерт до свята – феєрія митців. У новому амплуа -  лірична Вікторія Жижка, запалив драйвом Поп, святкова Вікторія. (на чолі з натхненником – керівником РОМЦіНТ Світланою Вініченко)

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек