Перший дзвоник знов покликав до школи

    День знань завжди особливо урочистий і хвилюючий, саме з нього починається, цікавий і водночас нелегкий шлях до нових звершень, пізнання,самостійного життя.

    Урочисті лінійки з нагоди початку нового навчального року та Дня знань в усіх навчальних закладах району розпочалися о 9 годині. Цього року, як ніколи, свято було патріотичним: яскраві майористі вишиванки, одяг, квіти у національних кольорах, віночки та червоні маки у волоссі.

    Першого вересня голова Сумської районної ради Володимир Балицький завітав на святкову лінійку до Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Привітавши учнів, освітян та гостей з початком нового навчального року наголосив, що влада району створює належні умови для розвитку освітянської галузі, спрямовує свої зусилля на покращення умов навчання учнів та надання якісних освітніх послуг. «Ми сумуємо, що на території Криму цього святкового дня не піднявся український прапор і не прозвучав гімн,– зазначив Володимир Балицький, дуже прикро, що багато шкіл Луганської і Донецької областей сьогодні не святкують Перше вересня». Але не зважаючи на події, що відбуваються на Україні, побажав учнівському та педагогічному колективам успіхів, нових звершень, здобутків, перемог і головне: миру.

    Привітали школу з початком навчального року сільський голова Надія Масалітіна, директор інституту с/г Північного Сходу НААНУ Віктор Пахненко.

    Садівська ЗОШ І-ІІІ ступенів цього року ласкаво відчинила двері 255-м учням, з яких 32 першокласники. Зустріли діток затишні, відремонтовані класи, простора актова зала й їдальня з новими шторами. Маленькою несподіванкою стали штори у національних кольорах, пошиті для шкільного автобуса.

Одиннадцятикласники Садівської ЗОШ I-IIIступенів

    Після урочистої частини та численних привітань для усіх школярів було проведено перший урок на тему «Україна – єдина країна!».

Ви тут: Головна сторінка НОВИНИ Перший дзвоник знов покликав до школи