СУМСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

  11.06.2013                                             м.Суми                       № 26

Про скликання двадцять

п'ятої сесії  районної ради

шостого  скликання

 

         Відповідно до п.п. 4, 9 ст. 46 , ст. 55 Закону України « Про  місцеве самоврядування в Україні»:

         І.Скликати  двадцять п'яту  сесію районної ради  шостого скликання. Пленарне засідання  двадцять  п'ятої сесії районної ради  шостого  скликання призначити   05.07.2013 року о 10-й годині в приміщенні Будинку  районної ради.

         ІІ. На  розгляд  сесії внести питання:

1.Про  внесення змін  до рішення Сумської  районної ради від 25.12.2012 року « Про  районний бюджет Сумського району на 2013 рік».

2. Про Програму зайнятості населення Сумського району на період до 2017 року.

3.Про звіт голови постійної комісії Сумської районної ради з питань

соціального та економічного розвитку, планування,  бюджету, фінансів і управління комунальною власністю за 2012 рік.

4.Інші.

         З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань  провести засідання постійних комісій:

         02 липня 2013 року о 10-00 - засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, депутатської етики та регламенту;

         02 липня  2013 року о 14-00 - спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціального та економічного розвитку, планування,  бюджету, фінансів і управління комунальною власністю та з питань соціально-культурного розвитку, соціального захисту населення, сім'ї та молоді.

         03 липня  2013 року о 10-00 - спільне засідання  постійних комісій з питань промисловості, підприємництва, будівництва, житлово- комунального господарства, транспорту і зв'язку, малого і середнього бізнесу та       з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища;

         05 липня  2013 року о 8-30 - засідання президії районної ради.

     На сесію запросити:  депутатів районної та обласної рад, членів колегії,  керівників управлінь  та відділів райдержадміністрації,  сільських та селищних голів,  керівників  сільськогосподарських  та промислових підприємств,  районних установ та організацій, редактора районної  газети      « Вперед».

 

Голова                                                                                           І.В.Бояринова

Ви тут: Головна сторінка ДОКУМЕНТИ Розпорядження голови з основної діяльності Про скликання двадцять п’ятої сесії районної ради