УКРАЇНА

Токарівська сільська рада

Сумського району      Сумської області

Тридцять четверта     сесія

Шостогоскликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30.01.2014 р.                                                                                  с.Токарі

 

Про сільський бюджет

на 2014 рік

         Керуючись Бюджетним кодексом України, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік»,відповідно до п.23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,рішення  районної ради тридцять першої  сесії шостого скликання   від 28.01.2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік»                     

Токарівська сільська рада ВИРІШИЛА:

 

1.Установити загальний обсяг доходів сільського  бюджету на 2014  рік у сумі 2819,0 тис. грн.,в т.ч. дотації вирівнювання, що одержуються з районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів в сумі 698,7 тис. грн., субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах  в сумі 31,3 тис. грн.

Обсяг  доходів загального фонду  бюджету визначити у сумі  1374,0 тис. грн., спеціального фонду бюджету 1445,0 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку  225,6 тис. грн.(додаток №1).

 

 2.Затвердити загальний обсяг видатків  сільського бюджету на 2014 рік у сумі 2819,0 тис.грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у  сумі 1374,0 тис.грн. та видатків спеціального фонду бюджету  1445,0тис.грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів,в тому числі субвенція  на   утримання   об'єктів   спільного  користування  чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об»єктів спільного користування у сумі 4,0 тис. грн. (додаток № 2) .

 

3.  Установити розмір оборотного  залишку бюджетних коштів сільського  бюджету  у сумі 27,5 тис. грн.

 

4.Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (додаток3)на 2014 рік:

субвенція  на   утримання   об'єктів   спільного  користування  чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об»єктів спільного користування у сумі 4,0 тис. грн.

 

  5.Затвердити перелік об’єктів (додаток № 4), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

 

 6.Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду сільського  бюджету на 2014 рік за їх економічною  структурою:

     оплату праці працівників бюджетних установ;
                нарахування на заробітну плату;
                придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;
                забезпечення продуктами харчування;
                оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
                інші поточні трансферти населенню

    поточні  трансферти місцевим бюджетам

 

7.Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму  1688,8  грн. (додаток № 5)

 

8. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

        

9.  Додатки № 1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 

Голова  Токарівської  сільської ради                                 Т.М.Хажанець 

 

ДОДАТКИ (натисни тут)

Ви тут: Головна сторінка ДОКУМЕНТИ Рішення місцевих рад Токарівська сільська рада