У К Р А Ї Н А

ОЛЕКСІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СУМСЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

30.01.2014                                                                             село Олексіївка                                        

                                                    

Про сільський бюджет Олексіївської 

сільської ради  на 2014 рік

 

                  На підставі Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», відповідно до пункту 23 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Установити загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2014 рік у сумі 736,8 тис. грн., у тому числі:

дотації вирівнювання, що одержуються з районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів у сумі 77,4 тис. грн.;

субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 12,8 тисяч гривень.

         Обсяг доходів загального фонду сільського бюджету визначити у сумі 694,2 тис. грн., спеціального фонду бюджету 42,6 тис. грн., в тому числі бюджет розвитку 16,6 тис. грн. (Додаток 1).

         2. Затвердити загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2014 рік  у сумі 736,8 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 684,2 тис. грн.  та видатків спеціального фонду бюджету 52,6 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування у сумі 5,8 тис. грн. (Додаток 2).

        3. Установити профіцит загального фонду сільського бюджету у сумі 10,0 тис. грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)  (Додаток 4).

        4. Установити дефіцит спеціального фонду сільського бюджету у сумі 10,0 тис. грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)  (Додаток 4).

           5. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів сільського бюджету у сумі  2,0 тисяч гривень.

           6. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (Додаток 3) на 2014 рік:

       субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування у сумі 5,8 тис. грн.

          7. Затвердити перелік об’єктів (Додаток 5), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку. 

         8. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2014 рік за їх  економічною структурою:

          оплата праці працівників бюджетних установ;

          нарахування на заробітну плату;

          придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

          забезпечення продуктами харчування;

          оплата комунальних послуг та  енергоносіїв;

          поточні трансферти населенню;

          поточні трансферти місцевим бюджетам.

          9. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 110,4 тис. грн.  ( Додаток 6).

          10. Розпоряднику коштів сільського бюджету забезпечити в  першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ  та послуги зв’язку, які  споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

        11. Надати право виконавчому комітету сільської ради при необхідності вносити зміни до сільського бюджету на 2014 рік в межах загального обсягу видатків по розпоряднику бюджетних коштів та при додаткових надходженнях з районного бюджету та Державного бюджету субвенцій та дотацій з послідуючим затвердженням на сесії сільської ради.

        12. Додатки 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

Голова                                                                                                    Т.В.Орлова

 

Додаток №1 (натисни тут)

Додаток №2 (натисни тут)

Додаток №3,4,5,6 (натисни тут)

Ви тут: Головна сторінка ДОКУМЕНТИ Рішення місцевих рад Олексіївська сільська рада